Papuošalai – eleganciją ir išskirtinumą vertinančioms moterims

„Mažos smulkmenėlės“ su džiugesiu praneša, kad nuo šiol pas mus galėsite įsigyti nuostabių prabanga ir subtilumu dvelkiančių papuošalų iš Swarovski kristalų. Puoškitės jais ypatingomis progomis ir jauskitės ypatingai.

Nuotrauka: Zavifoto.lt - Vilmantas Zilinskas 2Nuotrauka: Vilmantas Žilinskas – www.zavifoto.lt

Swarovski kristalų kilmės istorija skaičiuoja jau antrą šimtmetį. Tviskančiais akmenėliais žavėjosi net ir legendinės asmenybės. Dėl Anglijos karalienės Viktorijos aistros Swarovski kristalų žvilgesiui, iš jų buvo pagaminti karališkųjų papuošalų dublikatai. Kristalais savo sceninius rūbus mėgo dekoruoti Marilyn Monroe, Michael Jackson, Maria Callas. Coco Chanel kristalais ne tik dekoravo savo kūrinius, bet ir mielai puošėsi pati.

Šių kristalų magijai neabejinga ir papuošalų dizainerė – Jolanta Dumbliauskienė, jau keletą metų kurianti papuošalus ypatingoms šventėms. Jos nuomone šventiniam įvaizdžiui svarbi ne tik suknelė, bet ir papuošalai, kurie pabrėžia prigimtinį moteriškumą, sukuria darnią visumą. Jolantos kūrybos išskirtinumas – nerti ažūriniai papuošalai, skirti moterims vertinančioms subtilią prabangą, pasitikinčiomis savimi, mėgstančioms būti dėmesio centre.

Nertuose ažūruose susijungia gamta, technologijos, žmogaus rankos ir kūrybiškumas. Auskarų kompozicijoje gali būti sunerta nuo 100 iki 500 vnt. kristalų, kaklo vėriniuose nuo 1000 iki 5000 vnt. kristalų. Papuošalų kompozicijos reikalauja begalinio kruopštumo – kūrybos procesas gali užtrukti nuo keleto valandų iki keleto savaičių.

Dizainerė itin mėgsta kurti papuošalus nuotakoms. Juk vestuvės – viena svarbiausių gyvenimo švenčių, o kiekviena nuotaka siekia išsiskirti iš kitų, būti elegantiška, stilinga ir stulbinanti.

Dominuojančios papuošalų spalvos – balta, aukso, mėlyna, pilka. Kūryboje vis dažniau aptinkama ir juoda spalva, perteikianti moters drąsą, pasitikėjimą savimi ir eleganciją. Tačiau plati Swarovski kristalų spalvų paletė suteikia galimybę kiekvienai moteriai rinktis Jai priimtiniausią atspalvį.

Trapūs, lengvi Swarovski kristalų ažūrai gali būti subtili Jūsų stiliaus detalė arba išskirtinis aksesuaras paversiantis Jus aplinkinių žvilgsnių taikiniu. Papuošalų kolekcijoje kiekviena moteris ras sau kažką artimo – nuo kuklios elegancijos, subtilios prabangos iki fatališkos ekstravagancijos.

Visą papuošalų kolekciją galite pamatyti čia: Papuošalai moterims

Papuošalas - "Voratinklis"

Nuotrauka: R. Tangurio